Parmatek

Bizim hakkımızda

 

PARMATEK GÜVENLİK ve GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ  Piyasadaki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunmakta AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katmaktadır.

PARMATEK kuruluşundan bu yana bir çok  sektöre hizmet götürmüş arka planda sürekli donanım ,yazılım ve teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Hizmetleri arasında Parmak izli - Kartlı Personel Devam Kontrol Sistemleri,Turnikeli geçiş kontrol sistemleri,Yüz tanıma sistemleri,OGS otopark sistemleri,WC takip sistemleri,Yemekhane Kontrol Sistemleri,Kamera CCTV sistemleri,Access Kontrol Sistemleri ve Firmalara özel yazılımları yer almaktadır.

Kaliteli Hizmet Ve Sorunsuz- Sonsuz Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasını sağlayacak olan yazılım, donanım ve hizmet şeklinin belirlenmesinde alanında uzman mühendis ve teknik personellerimiz büyük rol oynamakta bu sayede de  müşterilerimizin doğru zamanda doğru teknolojiye yatırım yapmaları PARMATEK tarafından sağlanmaktadır.

PARMATEK Bünyesindeki Restoran Otomasyon Sistemi Satış ve Teknik Destek Departmanıyla da Restoran Sektöründe Otomasyon sistemleri adına hayli yol kat etmiş Restoran Otomasyon Sistemini kullandığı İPOD -IPAD lerle teknolojide enson noktaya taşımıştır.Oldukça karmaşık görünen adisyon sistemi ve restoran işletmeciliği PARMATEK sayesinde oldukça kolaylaşmış işletmecilere rahat nefes aldırmıştır.

 

Genç,Dinamik ve Uzman  kadrosuyla  PARMATEK Projelerinizde yanınızda yer almaya ve

Çözüm Ortağınız olmaya hazırdır.

250

Başarılı iş

120

Yolculuk

300

Kahve molası

200

Yazılım Desteği

Parmatek

PARMATEK TURNİKE ve BARİYER SİSTEMLERİ Piyasadaki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunmakta AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katmaktadır.

Adres

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:6 No:507 Okmeydanı Şişli / İSTANBUL

0212 210 80 30

bilgi@parmatek.com